ד"ר אורן שושני - אודות

מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית

מומחה לניתוחי מוס

זימון תורים- 054-4222264

למקרים דחופים – 050-9543355

חיפה - בי"ח אסותא, קניון לב המפרץ-סינמול, קומה ג', שד' ההסתדרות 55, צ'ק פוסט, חיפה.
ד"ר אורן שושני מקבל בבי"ח אסותא באופן פרטי, דרך מכבי שרותי בריאות, כללית מושלם, קופ"ח לאומית וכל חברות הביטוח.
רמת גן -  מרכז רפואי נארא, בית נח, רח' ז'בוטינסקי 155, פינת בן גוריון, קומה ב'.
ד"ר אורן שושני מקבל במרכז רפואי נארא באופן פרטי, דרך כללית מושלם, קופ"ח לאומית וכל חברות הביטוח.

בין אם בחרת לעשות ניתוח מטעמים אסתטיים, ובין אם עליך לעבור ניתוח כזה מטעמים רפואיים או שיקומיים, חשוב מאוד לבחור בקפידה את הרופא. הכשרה וידע, ניסיון מגוון, מחקר והכרות עם חידושים והתפתחויות מקצועיות הינם גורמים חשובים ביותר בבואכם לבחור רופא מומחה.


ערכה של הכשרה


ד"ר שושני הינו בוגר הפקולטה לרפואה של הטכניון (מכון טכנולוגי לישראל) מ-1990. בשנת 2000 התמחה ד"ר שושני בהתמחות על בניתוחי אונקולוגיה של העור וניתוחי מוהז ( MOHS) ביוסטון, טקסס, ארה"ב, וסיים את התמחותו בכירורגיה פלסטית ומשחזרת בבית חולים רמב"ם בחיפה בשנת 2002. בשנים 2004-2005 התמחה ד"ר שושני במיקרוכירורגיה, שיחזורים פלסטיים, ניתוחי כף יד וכירורגיה אסתטית בבית החולים סנט וינסנט בסידני אשר באוסטרליה (University of New South Wales).
ערכו של ניסיון
ד"ר שושני רופא בכיר בעל ניסיון רב. שימש כרופא בכיר ביחידה לכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי פוריה בטבריה וביחידה לכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי כרמל בחיפה. כיום משמש כרופא בכיר במכבי שירותי בריאות במחוז הצפון, ומנתח בבית חולים אסותא ובית חולים איטלקי שבחיפה, ובמרכז הרפואי נארא ברמת גן.
ד"ר שושני ביצע עד היום אלפי ניתוחים מסוגים שונים, ובעל ניסיון רב ביותר בניתוחי   MOHS.
לד"ר שושני הסדרים עם קופות החולים וחברות הביטוח.


ערכה של התפתחות


עם הלימודים, ההכשרה והניסיון, חשוב שרופא לא יקפא על השמרים, יתפתח, יחקור ויכיר את כל החידושים הקיימים בתחום. ד"ר שושני חוקר ראשי בפרויקטים מחקריים מקוריים, פרסם מעל 30 מאמרים ופרקים בספרות רפואית מקצועית בארץ ובעולם, והשתתף במעל 50 הצגות והרצאות בכנסים מדעיים לאומיים ובינלאומיים במגוון נושאים בכירורגיה פלסטית.


ערכה של מקצועיות


ד"ר שושני חבר במספר איגודים מקצועיים ישראליים ובינלאומיים, אשר מעניקים לכם רשת של בטחון לגבי ההכשרה, הידע והניסיון. ד"ר שושני חבר בהסתדרות הרפואית לישראל, האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית, החברה הבינלאומית לכירורגיה דרמטולוגית, החברה האוסטרלית לכירורגיה פלסטית אסתטית והאיגוד הישראלי לכוויות. 
ניתוח מוס - שיטת מוס